Polarna liga 2014 – Šesto kolo

polarna liga - 6 koloSve najbolje u Novoj 2014 godini. Prvi vikend u 2014 godini donio nam je šesto kolo Polarne lige. Iako nam vremenske prilike liče na sredinu Listopada, a ne početku Siječnja to nije omelo ekipu da se skupi u jutarnjim satima i odrade svojih 5 ili 10 kilometara.

Više od 60 natjecatelja pretrčalo je ovogodišnju Polarnu stazu, a nešto više od 30 trkačica odnosno trkača odrađuje svako kolo. Vrijeme tmurno, sa laganim zapadnim vjetrom, nebo važe između suhog ili kišnog vremena, povremena kap s neba, ali ipak natjecatelji su uspjeli odraditi svoje rute prije nego se nebo odluči na malo prskanja.

Ovo je bilo posljednje kolo za one koji su odlučili sad krenuti sa Polarnom ligom kako bi im se računali bodovi u ligi. U završne rezultate i poredak ulazi 5 završenih utrka.

Rezultate šestog kola i poredak nakon šest kola pogledajte OVDJE!