Video by Vlado:

(fala Vlado!)

Osvrt by Vladimir Belić™ 😉

“…..

Na velikom priločkom maratonu startalo je 50 biciklista i dvije hrabre biciklistice.
Biciklisti su morali prevaliti oko 170 km s visinskom razlikom od 2000 m.
Sa startom u Prelogu, u Sportsko rekreacijskom centru DG Sport, prvom kontrolnom točkom na vrhu Kalnika, zatim drugom kontrolnom točkom na vrhu Ivanščice treća je kontrolna točka na Mohokosu, a cilj je u Prelogu.
Prvi u cilj su ušli braća Matija i Josip Meštrić iz BK Maraton Kreidler (6h:01min:21sek), a Pilski Milo iz BGK Tuškanac Zagreb (6h:10min:24sek) bio je treći. “
Pobjednici - rivali na okupu na IVI. No, onda još nisu znali tko bude prvi ali, trenerov pogled govori tisuću riječi ;)

Pobjednici – rivali na okupu na IVI – no onda još nisu znali tko bude prvi – trenerov pogled govori tisuću riječi 😉

i rezultat na cilju:

VelikiDecki

“……Kod žena prva u cilj je stigla Belović Valentina iz TK Maksimir (8h:40min:09sek), drugo mjesto zauzela je Horvat Ivana iz BBK ASI (10h:14min:39sek).”

Pobjednice – velikog priločkog MTB maratona – BRAVO CURE! P.S tko zna na kojem mjestu bizavršila Valetina da nije morala čekati : ;)))

Valentina-čeka.... i viče :)))

Valentina-čeka…. i viče :)))

” ….Mali priločki maraton ove godine  vozilo je 45 biciklista i dvije biciklistice.Antoniju Šestanu bilo je potrebno da obiđe dvije kontrolne točke na vrhu Kalnika i Drenovcu za 2h i 45 minuta i stigne prvi u cilj.Na drugom i trećem mjestu malog maratona završili su Fabić Ilija i Juran Dario.Kod žena Horvat Majda završila je prva, dok je iza nje stigla Hikec Ana.  ”

Male cure 😉 – pobjednice 8. priločkog MTB maratona – malog

MaliDečki

Malci 😉 – pobjedici 8. priločkog MTB maratona – malog

“….. Ove godine prvi put je startao i cestovni maraton sa 16 natjecatelja. Točke koje je potrebno  osvojiti su planinarski dom na Kalniku, izvor Žgano vino na Ivanščici te vrh Mohokos.

Prvi u cilj stigao je Kriković Darko, iza njega stigli su Špehar Luka i Gal Goran.

Oko organizacije cestovnog maratona pomogli su članovi MBK Mura.

cesta-Start-2

Na kraju ovog izvještaja moramo se  zahvaliti članovima BK Prelog i MBK Mura koji su sudjelovali u organizaciji ove manifestaciju, zatim zahvaljujem DG Sport-u na srdačnom gostoprimstvu.Prostor i usluga samo su šlag na torti ovog odličnog natjecanja.

Zahvaljujem i svim zlatnim i srebrnim sponzorima.

Zlatni sponzori

Srebrni sponzori

Hvala i gradonačelniku Grada Preloga, Ljubomiru Kolareku, što je uveličao ovaj za nas veliki događaj.

A najveća zahvala ide svim natjecateljima koji ste se odazvali u ovako velikom broju i što ste svojim naporima i borbenošću omogućili da ovaj maraton u potpunosti uspije.

Čestitke svima koji ste završili 8. Priločki maraton, a posebne čestitke idu pobjednicima u muškoj i ženskoj kategoriji.

Nadam se da je svim natjecateljima  i bodriteljima Prelog i Priločki maraton ostao u lijepom sjećanju i da se iduće godine vidimo u još većem broju na 9. izdanju Priločkog maratona. “